Turkish (Turkiye)EspañolRussian (CIS)English (United Kingdom)
There are no translations available.

 

DÜNYA PLANETİNE AÇIK BİLGİDİR

(Düşüncelere Cevaptır)

Dostlarımız,

Artık Herkes biliyor ki Planetiniz bir İmtihanlar Boyutudur. Bu neden ile her Varlık bu Boyuta deneyim kazanmak ve Bilinç Aşaması yaparak Evrimini tamamlamak üzere gelmektedir.

Dünya Evrim Boyutunda herkesin Bilinç seviyesine göre istifade edecekleri bir çok çalışma nizamları ve misyonluklar vardır. Her İnsan yapacağı göreve göre buralarda Hizmet verir. Her Misyonluk yapılacak aşamalara göre İnsanı İlahi Güce yükseltecek bir merdivendir.

Bir İnsan Hakiki bir İnsan oluncaya kadar Dünya Planında yaşayarak kazandığı Evreler Sistemin şu an Sizlerden yapılmasını arzu ettiği çalışmalardan çok daha ağır ve çok daha yoğundur.

Her Varlık Bilinç Aşaması yapabilmek için Dünya Arayış Boyutunda bir çok Kapı çalar. Ancak Dünya Kardeşlik Birliği kapısı çalınacak Son Kapıdır. Bu kapıya gelininceye kadar bir çok ritüeller Sizlerin aşama yapmanız için devreye alınmış programlardır (Meditasyon - Reiki – Şifa vermek – Kristallerle çalışma yapmak – Otlar ve tütsüler gibi).

Bütün bunların kendine özgü manyetik Etkileri Sizleri muayyen bir Bilinç Aşamasına hazırlar. Bugüne kadar Hizmet verilen bütün Kutsal Kitapların gayeleri de aynı programın daha üst düzey versiyonlarıdır.

Ancak Dünya Kardeşlik Birliği Kapısı İnsanı Çıkışa Hazırlayan bir Omega Kapısıdır. Ve Bu Kapının Anahtarı “BİLGİ KİTABI”dır. Bu Kitaba sahip olabilme müsaadesi alındıktan sonra artık hiçbir ritüele ihtiyaç yoktur.

Çünkü Sistem bu Kitabın yolunda Hizmet veren ve Kitabı okuyan herkese, bu ritüellerden elde edilecek faydaları bizzat kendisi bireye tatbik eder. Bir Varlığın neye ihtiyacı var ise Işık - Foton – Siklon Tekniği Sizin Vücut ve Bilinç taramanızı yaptığı için Sistem her an Sizden haberdardır. Ve yapılan bütün çalışmaları Göksel Kadrolar Evrensel kompiturlara kaydeder.

Bu Sistemde her Dünya vatandaşı geçmişi ile bu Evrensel kompitura yüklenmiştir. Burada herkesin özel bir günlük disketi ve Evrensel bir Arşiv numarası vardır. Bu şekilde, bu yol ile Sistemin ekranında bütün düşünceler taranarak kayda alınmaktadır.

Tüm Kainatlar Nizamı bu şekilde uygulanan Teknolojik Programlar ile birbirleriyle iletişim halindedir.

Sanırız verilen bu Bilgiler ile Dünyadaki Dostların düşüncelerine yardımcı olunmuştur.

KOZMOZ FEDERATİF SİSTEMİ