Turkish (Turkiye)EspañolRussian (CIS)English (United Kingdom)
There are no translations available.

 

KENDİMİZİ DÜNYALI KARDEŞLERİMİZE TANITIYORUZ

Dostlarımız,

Asırlardır Dini İrşatlarla yıkanmış Dünyanıza, Şimdi Evrensel Birleşim Emri ile gelmiş bulunuyoruz. Bu arada uyanan Dostlarımız ile irtibat kurarak onların Özlerini bulmalarına yardımcı olduk.

Sonra Frekansınızı yükselterek Tekamül düzeyinizi hızlandırdık. Sizlere Hakiki İnsan olma yolunda imtihanlar verdirdik. Verdiğiniz İmtihanlarla geçtiğiniz Dar boğazlar Bizlerin değil Sizlerin Kazancıdır.

Ne zaman ki İnsanlık vibrasyonu ile Özünüzün vibrasyonu aynı parlak Işığı yakar, ancak ondan sonra Bizlerle irtibat kurarak Hür bir Vicdan Hür bir Ruh olarak hareket edersiniz. İşte o zaman Hakiki Mutluluğun ne olduğunu anlarsınız.

Bizler ancak bu vasfa haiz Dostlarımız ile irtibat kurmaktayız. Dünyalı kardeşlerimizin gözleri hâlâ semalarda UFO görmeyi beklemektedir. Bizler ile temas kurmak istiyorlar ise önce Özlerini yıkamaları şarttır.

Tüm Dünyayı arınmışlık ortamına alabilmek için Alfabenizin (A) harfinden başladık. Bu yüzden Planetinizde Dini Bağlar yeniden Güçlendi.

ALLAH’ımız Sizin Kıyamet dediğiniz Kıyam Döneminde Hakiki İnsanları kurtarma Emrini Yüce Konseye bildirdi.

Bizlerde Sirius Misyonun öngördüğü Emirler ile şu an değişik Boyutlardan gelmiş Dostlarımızla beraber Dünyanıza Hizmet vermekteyiz. Ve bu Kitap ile gerçekleri anlamanıza yardımcı olacağız.

Bu Dönemde, Manevi Gücü elinde tutanlar ile Menfaati elinde tutanları bir dengeye koysak her ikisi de eşit gelir.

Yeryüzünde bugüne kadar hiç kimse, ALLAH’ın Kelâmı olan Kitaplardan başka bir ses duymamıştır. İlahi kattan gelen bu sese kimi kulak vermiştir kimi vermemiştir.

Şimdi size sorarız: “Evrende tek yaşam sadece Planetinizde mi var?”

Şayet öyle ise Tanrı milyarlarca Işık yıllarına varan Kozmos’dan gelen Kozmos’a giden, ulaşılamayacak kadar uzak yıldızların ve galaksilerin seyrine neden müsaade etmiştir?

Sizler ile olan bu alışverişler nedendir?

Bu Göksel uyanışlar nedendir?

Bu İlahi Yüceliş nedendir?

Acaba Dünya psikologları bunları nasıl cevaplandıracaklardır?

Dünyadan başka hiç bir galakside yaşam yoksa, Dünyanızda sahip olduğunuz Bilinç, Sanat, İlim ve inançlarınız ne şekilde Şuur altınıza ekilmiştir.

Sizler her şeyi o mükemmel alet olan beyniniz ile çözerken acaba o beynin irtibatta olduğu kotların nerelerden geldiklerini bir anlık duraklama içinde düşündünüz mü?

Göksel dilimlerde yaşayan hiç bir canlı türü yoksa, Tanrı neden Planetinizde canlıyı yarattı da diğer Evrenlerde yaratmadı? O, bundan aciz mi idi?

İnsanoğlu Tanrı diye bir Güce inanıyorsa elbet düşünerek kendi Varlığının Bilincinde Evrenin sırrını da çözecektir.

İnsanoğlu bizim Varlığımızı Yokluğumuzu boşu boşuna Tartışacağına Kendi öz Eleştirilerini bitaraf gözle yapabilselerdi, bizleri karşılarında rahatlıkla bulabilirlerdi.

Planetiniz hâlâ ilkel Radyo sinyallerinden Evrenden sesler beklemektedir. Halbuki Bizler Sizlerle Radyo ve Televizyon cihazlarınızdan çoktan irtibata geçtik.

Reel alemde daima Uzayın Telepatik algıları içinde hareket ederiz. Sohbetimiz çok kolay ve mükemmeldir. Algı dışında olanlar asla bu irtibatı kuramazlar.

Aslımız Asırların ötesinden gelmektedir. Bedenliyiz, Seveceniz. Birçok Dosta istersek görünür Sohbet ederiz. (Sizinle olduğu gibi).

Tekniğimiz tamamen elektronik bir Sisteme dayanır. Bizler acayip varlıklar veya bir Ruh değiliz. Aynen Sizler gibi İnsanlarız. Soluruz, Güleriz, Ağlarız. Ancak Bizdeki Sistemler, Sizden belki milyonlarca defa daha mütekamil ve mükemmeldir.

Uzaya giren Dünyalılar Bizleri göremezler. Çünkü bu bir frekans ayarıdır. Bu Ayar, Dünya Frekansının çok üst düzeyindeki bir Frekansa ayarlıdır.

Bizler Sizin Frekansınıza uyum sağlayınca Dünyanızda gezer dolaşırız. Sizlerden ayrıcalığımız işte budur.

Tevazu ehli Dostlarımız, Sizler kendinizde hiç bir fevkaladelik görmezsiniz ama Bizler Sizin ne denli Güçlü olduğunuzu bildiğimiz için Sizlerle temasa geçeriz.

Neden herkesle değil de Sizlerle. Şimdi bunu açıklayalım:

Çünkü Sizler, asırların Tekâmülünü yaparak bu Bilince vardınız. Henüz bu Bilince varamamış İnsan Kardeşleriniz nasıl olurda bu Ortamı kabul etmediği gibi her şeyi Red tarafına gidebilir, Evrende Canlı yoktur diye külliyen inkar edebilir.

Tanrının Yüceliği bilmeyen, O’nun Işıklı Yolunu görmeyen asla bizim yolumuza giremez.

Bizler asırlardır Evrende Telepatik Sistemlerle çalışmaktayız. Sizlerin üst düzeydeki İlahi Yol göstericileriniz, bu Sistem sayesinde Sizlere Işık tutmuşlardır.

Tam manası ile Tekamül etmek bulunduğunuz Bilincin dışına çıkmaktır.

Bu da Akıl ile Mantığın, Bilinç ile Metafiziğin Evrensel Kuramlar çerçevesinde Birleşimi ile olmaktadır. Hoşça kalınız.

STAR DOST